Aktuality a výzvy

Přednáška Godiho Kellera

Ve středu 1. 2. 2023 v 17:00 se uskuteční přednáška pro rodiče v jídelně porubské Waldorfské školy. Na přednášku se prosím přihlašte zde.

Godi Keller má za sebou třicetiletou zkušenost coby waldorfský učitel a také coby docent na universitě Rudolfa Steinera v Oslo. V současné době vede pedagogické kurzy v Norsku, Slovinsku, Lotyšsku, Maďarsku, Švédsku, Česku a na Islandu a působí v norském státním rozhlase. Byl u zrodu evropské asociace rodičů waldorfských škol. Zabývá především výchovou v době dospívání, těžce vzdělavatelnými dětmi, otázkou autority a rolí rodičů ve škole. Vedle toho všeho je také spisovatelem a skvělým vypravěčem.

Přečtěte si rozhovor s Godim Kellerem o soutěživosti na serveru idnes.cz.

Sbírka pro Waldorfský kampus

Zapojte se do sbírky vybavení pro základní a mateřskou školu a lyceum. Podívejte se do tabulky, kde naleznete seznam potřeb. Bližší informace na podstránce Sbírka pro Waldorfský kampus. Děkujeme všem, kteří se již do sbírky zapojili ❤️

Zapojte se

Zapojit se můžete ať už tím, že přidáte ruku k dílu, pomůžete svým know how, zapojíte se do organizace akcí, uspořádáte workshop pro ostatní na téma, které vás baví, seženete vybavení či darujete finanční obnos. Jakákoliv vaše aktivita posiluje naše waldorfské společenství a pomáhá obnovit vztahy narušené lockdownem v minulých letech.

  • Workshop na stavbu pece – zajímá vás to? Ozvěte se Honzovi Krejzkovi jan.krejzek@gmail.com.
  • Workshop na výrobu měděných hůlek – Zajímá vás měditepectví? Máte chuť přiložit ruku k dílu? Ozvěte se Petrovi Duškovi, dusek.petr@gmail.com.
  • Propagační materiály školy – Baví vás marketing? Chcete se zapojit do propagace školy? Ozvěte se Kateřině Švidrnochové, katerina@svidrnochova.cz.
  • Chcete uspořádat workshop pro rodiče na téma, které vás baví? Ozvěte se Katy Ličkové, katy.lickova@gmail.com.