Sbírka pro kampus

Zapojte se do sbírky materiálu a některých výukových pomůcek pro waldorfský kampus.

Jak se zapojit

V tabulce naleznete seznam věcí, které jsou zapotřebí. K nim je vždy uveden i učitel (garant), který věc ve výuce potřebuje. Prosím, pokud můžete na cokoliv přispět či zajistit, zapište se a ozvěte se Lucii Bzenecké.

Finanční dary

V případě, že by někdo z vás chtěl na položky ze Seznamu https://bit.ly/veciprowaldorf přispět finanční částkou, můžete ji zaslat na níže uvedený sbírkový transparentní účet WSO.

TRANSPARENTNÍ ÚČET WSO VEDENÝ U FIO BANKY: 2902732066 / 2010 

Do zprávy prosím uveďte, že jde o příspěvek na Seznam, případně klidně i položku/věc, na kterou přispíváte. 

Pokud budete chtít vystavit POTVRZENÍ o DARU, obraťte se na Lucii Bzeneckou lucie_bzenecka@email.cz.

Na koho se obrátit

Koordinátorem celé akce je maminka z 1. třídy Lucie Bzenecká – kontakt: lucie_bzenecka@email.cz (tel. 607 625 223). Veškeré dotazy směřujte prosím k ní.

Osvědčení o veřejné sbírce

Waldorfské sdružení Ostrava, z. s. splňuje náležitosti podle § 5 odst. 1 až 4 zákona o veřejných sbírkách.

Poděkování dárcům ❤️

Děkujeme všem, kteří se zapojili do sbírky materiálu a výukových materiálů pro waldorfský kampus.

Obec Hroznová Lhota darovala křídlo. Na jaře se tak můžeme těšit na klavírní slavnost, kde proběhne oficiální poděkování všem dárcům a setkání všech přátel waldorfského kampusu.

Děkujeme paní Haně Nedělové za darování altové flétny.

Děkujeme všem dárcům z řad rodičů za jejich dary, energii, finanční podporu a pomoc s organizací. Jmenovitě: Štěpánka Andrlová, Helena Mrázková, Markéta Svobodová, Markéta Urbanová, Jana Kuráňová, pí. Pajurková, Lucie Bzenecká, M. Binarová, Němčekovi, Kateřina Švidrnochová, Duškovi, David Metelka, Lukáš Javůrek, Prauskovi, Roman Doubravský, Markéta Dvořáková, Tomáš Prauss, Andrea Barešová, p. Bojko, Jakub Mrázek, Lenka Pecháčková a další.

Přehled hmotných darů naleznete v tabulce, dary v podobě finančních příspěvků naleznete na transparentním účtu Waldorfského sdružení Ostrava.