První ročník vyrazil na zeměměřičský kurz do Beskyd. Studenti statečně a vytrvale pracovali s teodolity, pásmy, kalkulačkami, pravítky a úhloměry i přes nepřející počasí. Příroda kolem ale poskytovala místo pro relax a samozřejmě výlety.
Zemi jsme změřili, a to dokonce tak dobře, že z toho doopravdy vznikne mapa.
Mgr. Jakub Ondrejo








