8. ročník našeho divadelního festivalu se odehraje 9.-11. června v DK POKLAD v Porubě. Opět přivítáme polské přátele z Bielsko-Bielé, novinkou bude vystoupení pěveckého sboru gymnázia Olgy Havlové. Samozřejmě nebude chybět ani sbor našeho waldorfského lycea nebo vystoupení studentů s eurytmií. Na co dalšího se můžete letos těšit?
Přijďte do porubského kulturáku za kulturou, za kamarády a podpořte tak naše žáky a studenty. Přípravy jsou v plném proudu. Těšíme se na vás!